Nabušte formu s naším fitshakerem!

Fitshaker

Co je to Fitshaker?

Fitshaker je tvůj parťák do kapsy na cestě za zdravým životním stylem. Ať už chceš zhubnout, nabrat svaly, nebo se jen cítit lépe, Fitshaker ti s tím pomůže. Najdeš tu stovky receptů na zdravá a chutná jídla, které si zamiluješ. Ať už jsi vegetarián, vegan, nebo máš bezlepkovou dietu, pro každého se tu něco najde. Kromě receptů v aplikaci najdeš i tréninkové plány od profesionálních trenérů, které ti pomůžou dosáhnout tvých cílů. Ať už jsi začátečník, nebo pokročilý sportovec, určitě si vybereš. Fitshaker je tu od toho, aby ti pomohl žít zdravější a šťastnější život.

Pro koho je Fitshaker určen?

Fitshaker je tu pro všechny, kteří se chtějí cítit lépe, ať už je jejich cílem zhubnout, nabrat svalovou hmotu, zlepšit si kondici nebo se jen zdravěji stravovat.

Jak Fitshaker funguje?

Fitshaker ti pomáhá dosáhnout tvých cílů v oblasti zdravého životního stylu. Najdeš tu databázi receptů s nutričními hodnotami, které si můžeš filtrovat podle tvých preferencí a diet. Cvičíš raději doma nebo ve fitku? Žádný problém, vybereš si z velkého množství videí s cvičením s předními českými trenéry. Pro tvou motivaci je tu komunita, kde můžeš sdílet své pokroky a inspirovat se ostatními. Ať už chceš zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo se jen cítit lépe, Fitshaker ti s tím pomůže.

Výhody používání Fitshakeru

Fitshaker nabízí širokou škálu receptů na zdravá a chutná jídla, které vám pomohou zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo si jen udržet zdravý životní styl. Aplikace vám také poskytne personalizovaný tréninkový plán, který bude odpovídat vaší kondici a cílům. Můžete si vybrat z různých typů cvičení, jako je jóga, běh, posilování a mnoho dalších. Fitshaker vám také umožní sledovat váš pokrok, počítat kalorie a sdílet vaše úspěchy s přáteli. Díky motivující komunitě a podpoře od Fitshaker trenérů budete mít větší šanci dosáhnout svých cílů a žít zdravější život.

Nevýhody Fitshakeru

Ačkoliv Fitshaker nabízí řadu benefitů, existuje i několik nevýhod, které by potenciální uživatele mohly odradit. Některé recepty vyžadují specifické ingredience, které nemusí být snadno dostupné v běžných obchodech. Pro začátečníky v kuchyni by mohly být některé recepty příliš složité. Cvičení vyžadují určitou fyzickou zdatnost a nemusí být vhodná pro úplné začátečníky nebo osoby s zdravotními omezeními. Absence osobního kontaktu s trenérem může být pro někoho demotivující. Fitshaker je placená služba a ne každý si ji může dovolit.

Cena a dostupnost Fitshakeru

Fitshaker nabízí několik typů předplatného, ze kterých si můžete vybrat ten nejvhodnější pro vaše potřeby. Cena se liší v závislosti na délce předplatného – čím delší období si předplatíte, tím výhodnější cenu získáte. K dispozici je týdenní, měsíční, čtvrtletní, půlroční a roční předplatné. Kromě klasického předplatného Fitshaker pravidelně nabízí i akční nabídky a slevy, díky kterým můžete získat přístup k prémiovým funkcím za zvýhodněnou cenu. Sledujte proto webové stránky a sociální sítě Fitshakeru, abyste žádné akce nepropásli. Fitshaker si můžete vyzkoušet i zdarma v rámci zkušebního období. Délka zkušebního období se může lišit v závislosti na aktuální nabídce. Během zkušební doby získáte přístup k vybraným funkcím aplikace a můžete si tak aplikaci vyzkoušet na vlastní kůži.

Alternativy k Fitshakeru

Hledáte alternativu k Fitshakeru? Možností je spousta, ať už preferujete cvičení doma nebo s komunitou. Pro milovníky online lekcí je tu Yoga with Adriene s bezplatnými lekcemi jógy pro všechny úrovně. Aplikace Nike Training Club nabízí širokou škálu tréninků od HIIT po jógu, vedených profesionálními trenéry.

Pokud dáváte přednost cvičení venku, vyzkoušejte aplikaci Strava pro sledování běhu a cyklistiky. Pro milovníky skupinových lekcí je tu ClassPass, který nabízí přístup do různých fitness studií ve vašem okolí. Ať už hledáte cokoli, určitě najdete alternativu k Fitshakeru, která bude vyhovovat vašim potřebám a cílům.

Fitshaker nabízí komplexní balíček pro ty, kteří chtějí zhubnout, zdravě jíst a mít se lépe. Aplikace je přehledná a motivující, recepty jsou chutné a cvičení je možné přizpůsobit vaší kondici. Nevýhodou může být pro někoho cena, která není nejnižší. Celkově ale Fitshaker nabízí skvělý poměr cena/výkon a může být skvělým pomocníkem na vaší cestě za zdravým životním stylem. Pokud hledáte komplexní řešení a jste ochotni za něj zaplatit, Fitshaker rozhodně stojí za vyzkoušení.

Publikováno: 22. 06. 2024

Kategorie: fitness

Autor: Jáchym Kratochvíl

Tagy: fitshaker | sport