Kendamil: Britská kvalita pro zdravý start do života

Kendamil

Kendamil: Britská kvalita pro miminka

Kendamil je britská značka kojenecké výživy, která si získává oblibu i u českých rodičů. Vyrábí se z plnotučného mléka od krav pasoucích se na pastvinách v Lake Districtu a neobsahuje palmový olej, rybí olej ani GMO. Kendamil nabízí širokou škálu produktů, od počátečních mlék až po kaše a svačinky pro starší děti. Složení je inspirováno mateřským mlékem a klade důraz na přirozené ingredience. Díky tomu je Kendamil snadno stravitelný a šetrný k dětskému zažívání. Výrobky Kendamil jsou k dostání v lékárnách a drogeriích po celé České republice.

Přírodní složení bez GMO

Věříme v sílu přírody a chceme, abyste se cítili dobře v tom, co používáte. Proto jsou všechny naše produkty vyrobeny z pečlivě vybraných přírodních surovin, bez geneticky modifikovaných organismů (GMO). Naše složení jsou transparentní a srozumitelná, takže vždy víte, co nanášíte na své tělo.

GMO plodiny mohou nést rizika pro životní prostředí i lidské zdraví, a proto se jim důsledně vyhýbáme. Volíme si lokální a udržitelné zdroje surovin, které jsou šetrné k planetě a zároveň vám poskytují ty nejlepší výsledky.

Podpora imunity a zdravého vývoje

Silná imunita a zdravý vývoj jdou ruku v ruce. Zejména v dětství, kdy se organismus teprve vyvíjí, je důležité podporovat obranyschopnost. Dostatek pohybu na čerstvém vzduchu, pestrá strava bohatá na ovoce, zeleninu a vitamíny, to vše přispívá k budování silného imunitního systému. Důležitý je i dostatek spánku a minimalizace stresu. Probiotika, prospěšné bakterie žijící v našich střevech, hrají v imunitě také významnou roli. Najdeme je v kysaných mléčných výrobcích, ale i v doplňcích stravy. Nezapomínejme ani na hygienu, pravidelné mytí rukou a očkování, které chrání před závažnými infekčními chorobami. Pečujme o zdraví našich dětí odmala a budujme jim silný základ do života.

Šetrné k trávení miminek

Výživa hraje v prvních měsících života miminka klíčovou roli. Jeho trávicí systém se teprve vyvíjí a je velmi citlivý. Proto je důležité volit potraviny, které jsou pro něj snadno stravitelné a nezpůsobí mu žádné zažívací potíže. Mezi ně patří například mateřské mléko, které je pro miminko tou nejlepší výživou. Obsahuje všechny živiny, které miminko potřebuje, a zároveň je pro něj velmi šetrné. Pokud maminka kojit nemůže nebo nechce, jsou k dispozici kvalitní kojenecká mléka, která jsou uzpůsobena potřebám miminek. Důležitá je také správná technika krmení. Miminko by mělo jíst v klidu a nemělo by být do jídla nuceno.

Vhodné pro alergiky a citlivá bříška

Trápí vás nebo vaše děti citlivé bříško? Nejste sami! Potravinové alergie a intolerance jsou čím dál častější. Naštěstí existuje stále více možností, jak si pochutnat na jídle bez obav z nepříjemných reakcí.

Při výběru potravin pro alergiky a citlivky je klíčové sledovat složení. Hledejte produkty s označením "bez lepku", "bez laktózy" nebo "hypoalergenní". Tyto potraviny jsou speciálně vyvinuty tak, aby minimalizovaly riziko alergické reakce.

Nezapomínejte ani na čerstvé ovoce a zeleninu, které jsou přirozeně bezlepkové a bezlaktózové. Důležitá je pestrá strava, která dodá tělu všechny potřebné živiny. Pokud si nejste jistí, poraďte se s nutričním terapeutem, který vám pomůže sestavit jídelníček na míru vašim potřebám.

Spokojené maminky, spokojená miminka

Péče o miminko je krásná, ale i náročná. Unavená a vystresovaná maminka nemůže dát svému dítěti tolik lásky a pozornosti, kolik by si přála. Proto je důležité, aby se maminky staraly i o sebe a dopřávaly si dostatek odpočinku a relaxace. Pomoci jim v tom může partner, rodina, přátelé, ale i chvilka pro sebe s dobrou knihou nebo teplou vanou. Šťastná a odpočatá maminka znamená spokojené miminko.

Publikováno: 10. 06. 2024

Kategorie: zdraví

Autor: Markéta Kovaříková

Tagy: kendamil | britská značka kojeneckých výživ